Obserwuj na:

Współpraca reklamowa na blogu

reklama-9285

Jeśli masz do mnie pytania, napisz:

czesc@olgaplaza.pl

Kilka słów o blogu

Tego bloga tworzę od 2013 roku. Na początku był on wyłącznie o kuchni i kulinariach. Od roku zapełnia się treściami związanymi z innymi tematami. Obecnie na blogu najczęściej pojawiają się teksty związane z moimi pasjami i tym, co aktualnie zajmuje moją uwagę. Dlatego też piszę o kulturze (serialach, których oglądam zbyt wiele, książkach i filmach), kulinariach, prowadzeniu własnej firmy, codziennych sytuacjach. Więcej o blogu dowiesz się również z zakładki O mnie, a także – z tego tekstu.

Moi odbiorcy

Blog czytany jest w przeważającej mierze przez kobiety (81,4%). Prawie 40% czytelników bloga to osoby w wieku 25-34 lata, a 42% w wieku 18-24, co mnie bardzo cieszy, bo są w podobnym wieku do mojego i mamy zbliżone zainteresowania (seriale telewizyjne, filmy, polityka, entuzjaści gotowania, „news junkies” – dane z GA 09/2016). Ponad 50% czytelników bloga to mieszkańcy największych polskich miast – Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Poznania, Gdańska, Łodzi.

Aktualne statystyki bloga (wrzesień 2016)

statystyki-wrzesien

Facebook: 3142 osoby

Instagram: 758 obserwatorów

Reklama na blogu (i poza nim)

Jest jak najbardziej możliwa i może pojawiać się w różnych formach. Dbam jednak o to, żeby była dopasowana do zainteresowań moich odbiorców. Na pewno wspólnie wymyślimy coś ciekawego! Nigdy jednak nie polecę niczego, czego sama nie znam bądź nie jestem z tego zadowolona. Chcę, aby reklama na blogu była dopasowana do wartości, którymi kieruję się przy tworzeniu bloga, jak również:

  • mówię nie kryptoreklamie (posty reklamowe są oznaczane)
  • znam bardzo dobrze czytelników mojego bloga i wiem, jakiego rodzaju treści oczekują
  • teksty na blogu piszę sama, nie publikuję gotowych treści sponsorowanych
  • prowadzę własną firmę, dlatego znane są mi wszystkie standardy biznesowe i modele współpracy
  • wystawiam faktury VAT
  • nie wykluczam możliwości współpracy barterowej, jeśli rodzaj kampanii mnie zainteresuje i uważam, że jest tego wart – z chęcią wspieram marki lokalne (dolnośląskie) i mniejsze firmy

Jakie formy reklamy są możliwe?

Akcje sponsorowane, udział w wydarzeniach, recenzje, konkursy i inne – jestem otwarta na propozycje, sama też chętnie dorzucę swoje pomysły (pracowałam w agencjach marketingowych, mam doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych, działaniach w social media i współpracy z blogerami, tak więc znam rynek z dwóch stron.  Mam również doświadczenie w prowadzeniu warsztatów kulinarnych i pokazów (pracowałam jako osobisty kucharz, regularnie prowadzę warsztaty kulinarne). Cena każdej akcji wyceniana jest indywidualnie, w zależności od rozmiarów i charakteru kampanii. 

Dotychczasowe współprace

10419447_1505576173048162_4259146779909570771_n smak-slowasonkopaclanrw-logo

aip-inkubatory

Skontaktuj się ze mną: czesc@olgaplaza.pl

Możesz mi też wysłać coś ładnego na adres:

Reaktia

ul. Piłsudskiego 3/2

50-048 Wrocław

Udostępnij ten tekst