Obserwuj na:

O mnie

olga płaza

Mam na imię Olga, mam 28 lat, mieszkam na stałe we Wrocławiu. Jestem prawnikiem (z wykształcenia), od dwóch lat prowadzę własną firmę, która specjalizuje się w marketingu – prowadzę profile w mediach społecznościowych, fotografuję, piszę teksty.

Nie lubię się nudzić i lubię wyzwania (dlatego m.in. ostatnie miesiące przepracowałam jako osobisty kucharz, i współpracowałam z wydawnictwem Burda), jestem po uszy zakochana w moim buldogu francuskim – Sansie i współtworzę Dolnośląski Magazyn Kulinarny KOCIOŁ. Oglądam za dużo seriali, gotuję jak dla pułku wojska i wiecznie rozpoczynam czytanie pięciu książek jednocześnie.

Staram się żyć z przyjemnością i czerpać radość z tego, co robię (prywatnie i zawodowo, stąd poniższa myśl przewodnia bloga.

baner do reklamy (1)

Piszę o przyjemnościach życia codziennego (nie unikam pisania na tematy, które mnie zirytują lub poruszą, ale zwykle piszę o tym, co dobre). Można tu za to znaleźć artykuły o wszystkim tym, co mnie cieszy i pasjonuje:

  • o serialach, dla których chce się zarwać noc i obejrzeć wszystkie sezony w 3 dni
  • o ciekawych wydarzeniach, w których brałam udział i uznałam je za godne polecenia
  • o pysznych miejscach we Wrocławiu, w których warto zjeść
  • o filmach, jeśli akurat zostanę oderwana od serialu i uda mi się wyjść do kina
  • o ślubnych przygotowaniach, czyli tym, co często zaprząta mi głowę w ostatnich miesiącach
  • a czasem o tym, co mnie denerwuje albo zmusza do przemyśleń, bo przecież nie da się być zawsze szczęśliwym i radosnym człowiekiem

 Gdzie możemy się spotkać (wirtualnie)?

Możesz znaleźć mnie na Facebooku i Instagramie. A jeśli chcesz pogadać, masz pytanie albo propozycję, jak zostać milionerką i odziedziczyć (skutecznie) spadek po znajomym w Afryce, pisz na czesc@olgaplaza.pl.

Udostępnij ten tekst